TACTUS FEMINAE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TACTUS FEMINAE

Ovo je savez žena i njemu pristupa samo ženski spol !!! Oni koji nas napadaju (uglavnom muški)su skompleksirane pederčine koji su zadovoljni sa svojih 10 cm!!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Napad na mene!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
kira
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 29
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : dip. inž. građevina
Registration date : 13.02.2008

Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimepet vel 15, 2008 3:13 pm

Eto, mozda neću imati sreću ovaj put. lonerwalt će me napasti ja sat vremena. Pisala sam mu poruku i pitala sam ako može naše savezi biti prijatelji. Neznam što će on odgovoriti, ali bolje ovo nego ništa. Sada ću potrošiti sve resurse što imam i pošlat ću ostatak nadyi, Jani, ines.001 ili medino srce2.
Vjerojatno poslat ću i vojinice.
[Vrh] Go down
kira
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 29
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : dip. inž. građevina
Registration date : 13.02.2008

Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimepet vel 15, 2008 3:17 pm

Već sam dobila odgovor:

To je bil samo en napad, k sm ze vse okoli sebe vec ali manj izropal, zato pac malo iscem okoli, drgac pa na zalost dokler najini aliansi ne bodo skupaj v zaveznistvu, ne morem nic oblubit, da te ne bom napadal!

Tvoj hrvatski je vredu!


To je slovenski?
[Vrh] Go down
kira
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 29
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : dip. inž. građevina
Registration date : 13.02.2008

Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimepet vel 15, 2008 4:12 pm

Na kraju sve je dobro prošao. Izgubila samo 44 resursa. 500 sam poslala Jani i vojnici su išli napasti nekoga (i na kraju ću došta dobiti).

Nadam se da neće on više me napasti. Niti netko drugo.
[Vrh] Go down
kira
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 29
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : dip. inž. građevina
Registration date : 13.02.2008

Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimesub vel 16, 2008 6:22 am

Još su me napali:

mastermaster - izgubila sve vojnice

Xiaoyu - pitala sam je da li hoće ući u savez. Bolje da budemo prijatelji. Ali ona ne priča hrvatski.
[Vrh] Go down
ely
Početnica na forumu
Početnica na forumu



Female
Broj postova : 11
Age : 49
Lokacija : Dubrovnik
Posao/hobi : knjigovođa/ aranžer
Registration date : 19.02.2008

Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimeuto vel 26, 2008 1:05 pm

koji jezik priča?
[Vrh] Go down
ely
Početnica na forumu
Početnica na forumu



Female
Broj postova : 11
Age : 49
Lokacija : Dubrovnik
Posao/hobi : knjigovođa/ aranžer
Registration date : 19.02.2008

Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimeuto vel 26, 2008 1:07 pm

Dobili smo prijatelja saveza koji je željan bitke tako da kad vas netko napadne, pošaljite mi poruku sa koordinatama napadača i informacijom o vojsci s kojom vas je napao i prijatelj kreće na njega. bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimeuto vel 26, 2008 2:13 pm

To je dobro znati! Smile
Pogotovo ako ima jaku vojsku.. cure iz mog saveza imaju problema sa jakim savezima.. ako je zeljan napada mogle bi mu dati par koordinata Smile
[Vrh] Go down
ely
Početnica na forumu
Početnica na forumu



Female
Broj postova : 11
Age : 49
Lokacija : Dubrovnik
Posao/hobi : knjigovođa/ aranžer
Registration date : 19.02.2008

Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimeuto vel 26, 2008 4:36 pm

pošalji mi ime napadača i popis vojske s kojom napada
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimesri vel 27, 2008 12:11 am

Homer (-57|-37):
savez 2P,
294 stanovnika,
napadao je s 4 Theutaesova groma i s herojem... s obzirom na broj stanovnika vojske sigurno ima i vise, al nadam se da nije razvio jace jedinice Smile

Baume (-73|-34):
savez Bushido,
214 stanovnika
napadao s 25 gorštaka, sigurno ima vise vojske, ali mu je obrana zato slabija od napada (Teutonac)
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 21
Registration date : 07.02.2008

Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimesri vel 27, 2008 12:49 am

U sektoru ++ imamo također prijatelja koji se zove Ratnik, pa ga nemojte slučajno napadati!On mi je također obaćeo pomoć.
Također smo u dobrim odnosima sa swingerajac(to vam je kurvetina iz prošlog saveza na serveru1 s kojim smo imali problema, ali ispalo je da je dečko ispravan i da je ono sve bila zajeb...) i pregovaram s njegovim savezom o paktu.

puse

P.S. Želim da sve znate da sam jako ponosna na vas!! Bravo!!
[Vrh] Go down
http://tactusfeminae.heavenforum.com
kira
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 29
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : dip. inž. građevina
Registration date : 13.02.2008

Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitimesri vel 27, 2008 6:14 am

ely je napisao/la:
koji jezik priča?

engleski smo pričali. Ali mi je rekla da sada neće. Mozda poslje.

I ja imam "prijatelja" koji može mi pomoći ako baš trebam. Zove se nerazur, tako da nemojte ga napasti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Napad na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Napad na mene!   Napad na mene! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Napad na mene!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TACTUS FEMINAE :: TACTUS FEMINE :: Crna lista-
Forum(o)Bir: