TACTUS FEMINAE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TACTUS FEMINAE

Ovo je savez žena i njemu pristupa samo ženski spol !!! Oni koji nas napadaju (uglavnom muški)su skompleksirane pederčine koji su zadovoljni sa svojih 10 cm!!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?

Go down 
+2
Zaratustra
supruga
6 posters
Autor/icaPoruka
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitimesub oľu 01, 2008 11:12 am

MEHAS nam je ponudio pakt o nenapadnju. To su dečki koji su svi oko mene...ne znam ima li koji i oko vas? Ne znam što da radim? Sa "teskigoticar" iz tog saveza sam se borila prošla tri dana, jer mi je zarobio sve vojnike. Taj savez je realno slabiji od nas, ali teško da ću moći farmati bilo koga od njih, ako i budem onda je to nešto sitno jer su većinom svi gali. Pomozite savjetom, jer ja ne mogu odlučiti!

Pozdrav svima!
[Vrh] Go down
Zaratustra
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 23
Age : 38
Lokacija : Negdje daleko
Posao/hobi : karate
Registration date : 28.02.2008

Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitimesub oľu 01, 2008 12:33 pm

mislim da bi trebali prihvatiti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitimesub oľu 01, 2008 1:13 pm

taj teskigotičar mi je tako antipatičan...neki dan me je napao, dobro da sam na vrijeme primjetila pa sam potrošila rese i poslala vojsku da opljačka obližnje naselje dok se on ne makne, i poslije kad sam poslala svojih 5 vojnika da pomognem suprugi poslao mi je jedno 10 poruka, da mu šaljem dnevno moju satnicu jer da će inače moji vojnici zastalno bit zarobljeni...nakon što mu nisam odg na 5 poruka, u kasnijim me je počeo vrijeđati i nazivati nesposobnom glupačom i sl. uvredljivim nadimcima, al ja mu i dalje nisam ništa odg...

usprkos tom debilu, ja sam za to da prihvatimo pakt o nenapadanju, jer po mom je onda supruga, tako reći, u minskom polju sa svim tim divljacima...
[Vrh] Go down
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitimesub oľu 01, 2008 2:33 pm

Sad kad čujem ovo...sve više naginjem k tome da nesklapam nikakav pakt...pa to su budale i ja ih se ne bojim...imam vas! I samnom je bio bezobrazan jaako i već sam ga upozorila na to ponašanje. Javite ako vas još napada!!!

pozz
[Vrh] Go down
ja.ja.ja
Uspješna žena
Uspješna žena
ja.ja.ja


Female
Broj postova : 62
Age : 29
Lokacija : Split
Posao/hobi : mrzit školu...
Registration date : 07.02.2008

Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitimened oľu 02, 2008 8:29 am

ja mislim da bi trebali prihvatiti pakt jer nam je supruga ipak glavo središte saveza i svega ostalog.........
a i nadam se da je taj tu kreten junik, valjda su ostali pristojni........

uostalom, ne mora značiti da će oni ostati na dnu zauvijek............
[Vrh] Go down
ines.001
Iskusna
Iskusna
ines.001


Female
Broj postova : 44
Age : 31
Lokacija : Veli Lošinj
Posao/hobi : Karate, informatika, veslanje, zbor i još puno toga
Registration date : 15.02.2008

Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitimened oľu 02, 2008 10:44 am

Da, svi se pomalo razvijaju, pa će se i oni. Ako prihvatimo savez s njma samo ćemo imati manje neprijatelja, a ako odbimo sve će nas više napadat. Moramo si stvoriti što više prijatelja, pa mislim da bismo trebale pristat za savez s njima, i tako ćemo sprijećit da nas napadaju, i moći se bolje i brže razvijat.

pozzzzzz
[Vrh] Go down
kira
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 29
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : dip. inž. građevina
Registration date : 13.02.2008

Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitimened oľu 02, 2008 1:28 pm

Slažem se s Ines. Oni može biti budale, ali bolje da sada imamo pakt s njima da nece oni poslije napasti Suprugu i još koga je blizu. Nažalost ove glupe ima svugdje.

Dok nismo dosta jak bolje imati koko više pakt za nenapadanje.
[Vrh] Go down
doricaa
Iskusna
Iskusna
doricaa


Female
Broj postova : 40
Age : 30
Lokacija : osijek
Posao/hobi : odbojka
Registration date : 16.02.2008

Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitimepon oľu 03, 2008 5:53 am

i ja mislila da trebamo prihvatit..
mislim mene nisu nikad napali al mislim da je bolje kad imamo s što više njih pakt o nenapadanju...
bar ja tako mislim Razz
[Vrh] Go down
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitimepon oľu 03, 2008 6:41 am

Pakt je prihvaćen. Hvala vam na savjetima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?   Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pakt o nenapadanju sa savezom MEHAS?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pakt za nenapadanje s UHS-om

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TACTUS FEMINAE :: TACTUS FEMINE :: PONUDE (Paktovi o nenapadanju)-
Forum(o)Bir: