TACTUS FEMINAE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TACTUS FEMINAE

Ovo je savez žena i njemu pristupa samo ženski spol !!! Oni koji nas napadaju (uglavnom muški)su skompleksirane pederčine koji su zadovoljni sa svojih 10 cm!!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hvala šefice :)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Tami
Početnica na forumu
Početnica na forumu



Female
Broj postova : 13
Age : 36
Lokacija : Osijek/Zagreb
Posao/hobi : Studiram...
Registration date : 13.02.2008

Hvala šefice :) Empty
PostajNaslov: Hvala šefice :)   Hvala šefice :) Icon_minitimesri oľu 12, 2008 5:51 am

Kad god sam htjela nesto napisat na forum sam skuzila da nemam kaj pametno za rec posto sam totalni n00b za ovu igru...

Sad imam dio di mogu pisat pi*darije bounce

Hvala šefice, you're the best
[Vrh] Go down
jana
Početnica na forumu
Početnica na forumu
jana


Female
Broj postova : 15
Age : 52
Lokacija : osijek
Posao/hobi : knjiški moljac
Registration date : 08.02.2008

Hvala šefice :) Empty
PostajNaslov: Re: Hvala šefice :)   Hvala šefice :) Icon_minitimečet oľu 13, 2008 3:32 am

a kakve?
cemo glumit kucanice? ono dobar recept za kolace, vecericu, koktelcic, Smile kako naostrit nozeve, zmiksat otrov Twisted Evil
ili kak napraviti policu, pregletati zid (supruga moze drzati tecaj po pitanju gletanja) i sl.
[Vrh] Go down
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Hvala šefice :) Empty
PostajNaslov: Re: Hvala šefice :)   Hvala šefice :) Icon_minitimečet oľu 13, 2008 4:10 am

Da ovo nije loša ideja. Za ove malo mlađe to neće biti toliko zanimljivo, ali naći ćemo i nešto što njih zanima(prvi poljubac, prvi sex, kontracepcija, pravljenje nakita, pozivnica, čestitiki i bojanje jaja - prigodno za Uskrs). HE HE HE ovo bi moglo biti stvarno zanimljivo... flower flower flower sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hvala šefice :) Empty
PostajNaslov: Re: Hvala šefice :)   Hvala šefice :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hvala šefice :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TACTUS FEMINAE :: TACTUS FEMINE :: Svaštara - svi pozvani!-
Forum(o)Bir: