TACTUS FEMINAE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TACTUS FEMINAE

Ovo je savez žena i njemu pristupa samo ženski spol !!! Oni koji nas napadaju (uglavnom muški)su skompleksirane pederčine koji su zadovoljni sa svojih 10 cm!!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dobrociniteljstvo

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ygerna
Početnica na forumu
Početnica na forumu
Ygerna


Female
Broj postova : 5
Age : 39
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : studentica ekonomije-turizam
Registration date : 11.03.2008

Dobrociniteljstvo Empty
PostajNaslov: Dobrociniteljstvo   Dobrociniteljstvo Icon_minitimečet oľu 13, 2008 4:53 am

Ispricavam se unaprijed ako ovo mozda nije smjelo biti ovdje postano, al s obzirom da je ovo svastara smatram da nema prevelikih ogranicenja... dakle
http://www.noina-arka.hr/ ovo je link za Noinu Arku, utociste za zivotinje u Zagrebu, njihov problem je da ce im zatvoriti azil do 1.04. i sada svim snagama prikupljaju sredstva za izgradnju novog, traze udomitelje i slicno...pa uzdajuci se u njeznost i razumnost zenskih dusa, molim vas da procitate malo njihovu stranicu i mozda uplatite koju kunicu ili vam se svidi koja zivotinjica pa je pozelite udomiti...Do sada je prikupljeno oko 13.000 eura ali nije dovoljno jer se mora i zemljiste kupiti i izgraditi azil a gradonacelnik nema razumjevanja za njih ( a kao on voli zivotinje, cak je i imao retrivera koliko se sjecam
Evil or Very Mad Evil or Very Mad )

Unaprijed hvala!! I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
ja.ja.ja
Uspješna žena
Uspješna žena
ja.ja.ja


Female
Broj postova : 62
Age : 29
Lokacija : Split
Posao/hobi : mrzit školu...
Registration date : 07.02.2008

Dobrociniteljstvo Empty
PostajNaslov: Re: Dobrociniteljstvo   Dobrociniteljstvo Icon_minitimečet oľu 13, 2008 11:12 am

..........hmm..........

odlučila sam nazvat svog budućeg psa po njima (noi) kojega sam odlučila udomit iz...onoga za udomljivanje pasa Very Happy


I USUDITE SE KRAST IME Evil or Very Mad lol! Smile
[Vrh] Go down
 
Dobrociniteljstvo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TACTUS FEMINAE :: TACTUS FEMINE :: Svaštara - svi pozvani!-
Forum(o)Bir: