TACTUS FEMINAE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TACTUS FEMINAE

Ovo je savez žena i njemu pristupa samo ženski spol !!! Oni koji nas napadaju (uglavnom muški)su skompleksirane pederčine koji su zadovoljni sa svojih 10 cm!!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pod savez HOS

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Pod savez HOS Empty
PostajNaslov: Pod savez HOS   Pod savez HOS Icon_minitimečet oľu 13, 2008 9:43 am

Dobila sam danas poruku od saveza HOS, slijedećeg sadržaja:

"poz
imam jedan prijedlog!
pošto smo se odlučili na daljnje širenje naših saveza pa da i vama ponudim isto!
priključite se hos savezu kao još jedan wing i nastavite vodit savez kao i do sada samo šta će te bit pod zaštitom od svih naših saveza te možete računat na bilo kakvu pomoč!
malo razmislite, konzultirajte se i pogledajte statistike pa odgovorite!
volio bih da mi javite bio to pozitivan ili negativan odgovor!
unaprijed hvala!"

Molim komentare, meni je ovo neprihvatljivo. Ja ne pristajem.
[Vrh] Go down
ja.ja.ja
Uspješna žena
Uspješna žena
ja.ja.ja


Female
Broj postova : 62
Age : 29
Lokacija : Split
Posao/hobi : mrzit školu...
Registration date : 07.02.2008

Pod savez HOS Empty
PostajNaslov: Re: Pod savez HOS   Pod savez HOS Icon_minitimečet oľu 13, 2008 11:07 am

pa sad treba stvarno razmislit....... ko zna kakvim savezima oni nude taj wing itd..........

meni je ta ponuda dobra zato šta, kao šta je reka, možemo računat na njihovu pomoč i zaštitu, kao i valjda od ostalih njihovih wingova te tako smanjujemo broj mogučih napada u budučnosti (šta je loše jer onda nemaš koga napast a dobro kad namjeravaš radit nešto spešl ili kad gradiš naseljenike)

jedino je loše šta možda gubimo na svojoj važnosti a oni od toga imaju VELIKU dobit (ili slično)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pod savez HOS Empty
PostajNaslov: Re: Pod savez HOS   Pod savez HOS Icon_minitimečet oľu 13, 2008 11:23 am

Malo sam pogledala njihove statistike.. kao i statistike njihovih wingova...
Ne samo da su oni 2. po jacini savez na serveru, vec su i njihova 2 winga dosta jaka... mislim da bi ulazak u njihov wing donio manje napada na cure, a time i njihovo brze razvijanje..
S druge strane, pogledala sam njihov polozaj.. u (-|-) podrucju ih gotovo uopce nema, tako da mislim da ja osobno ne bi imala puno koristi od njih scratch
Namece se jos i slijedece.. ako ne udjemo da li ce oni to protumaciti kao izdaju i napasti? Twisted Evil
Ili ako udjemo.. time se prakticki odricemo svog saveza i ulazimo u novi.. pod novim imenom i uvijek kao slabiji, kao wing.. Neutral

Ne znam cure.. kao sto sam vec spomenula, blizu mene ih nema pa mislim da necu niti puno profitirat od ulaska niti puno izgubit ako nas npr. odluce kaznit zbog neulaska...
izjasnite se, pa neka vecina odluci! ja sam nutralna silent
[Vrh] Go down
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Pod savez HOS Empty
PostajNaslov: Re: Pod savez HOS   Pod savez HOS Icon_minitimečet oľu 13, 2008 1:27 pm

Meni se ovo ne sviđa, zato što imam osjećaj da se prodajemo, moramo se odreći svojega imena i uzeti njihovo. Ja mislim da trebamo ustrajati samostalno kao savez i umrijeti junački!!!
[Vrh] Go down
Cassie
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu
Cassie


Female
Broj postova : 32
Age : 29
Lokacija : Split
Posao/hobi : Taekwondo, Break Dance
Registration date : 05.03.2008

Pod savez HOS Empty
PostajNaslov: Re: Pod savez HOS   Pod savez HOS Icon_minitimepet oľu 14, 2008 6:05 am

Slažen se sa suprugon. Mislim da to nebi trebali prihvatit..... pa šta ako su 2.najbolji savez u igri... ja sam protiv....
[Vrh] Go down
http://lumbarda-city.myminicity.com/
Sponsored content





Pod savez HOS Empty
PostajNaslov: Re: Pod savez HOS   Pod savez HOS Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pod savez HOS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savez KMT --

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TACTUS FEMINAE :: TACTUS FEMINE :: PONUDE (Paktovi o nenapadanju)-
Forum(o)Bir: