TACTUS FEMINAE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TACTUS FEMINAE

Ovo je savez žena i njemu pristupa samo ženski spol !!! Oni koji nas napadaju (uglavnom muški)su skompleksirane pederčine koji su zadovoljni sa svojih 10 cm!!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crna lista

Go down 
+6
kira
ja.ja.ja
Zaratustra
supruga
jana
Admin
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 21
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Crna lista   Crna lista Icon_minitimečet vel 07, 2008 10:16 am

Na ovu crnu listu pišite sve osobe koje vas napadaju i kojima se treba osvetiti ili diplomatski riješiti sukob! Suspect
[Vrh] Go down
http://tactusfeminae.heavenforum.com
jana
Početnica na forumu
Početnica na forumu
jana


Female
Broj postova : 15
Age : 52
Lokacija : osijek
Posao/hobi : knjiški moljac
Registration date : 08.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepet vel 08, 2008 3:24 am

Hello!

Wtfpwned - teutonac me do sada napao cca 10 puta, no supruga mije dala par savjeta. Valjda ću sad uspjeti se obraniti, a možda mu i vratiti ubuduće.

To kad si mali i novi i još ne znaš sve cake.
[Vrh] Go down
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepet vel 08, 2008 4:03 am

Da to je Ninja , jučer sam se svađala s njim cijelu večer, nadam se da sam uspjela. Mislim da će te sada malo pustiti na miru. Inače pregovaram već sa savezima koji nas napadaju o paktu o nenapadanju.

Ako vas netko stalno napada, pošaljite mu moruku i zamolite ga da vas jedno vrijeme ne napada(ali lijepo ga zamolite, nemojte ga još više razljutiti), meni je to uspjelo par puta.


Bitno vam je da si izgradite skrovište resursa na što većoj razini kako bi zaštitili svoje rese.
[Vrh] Go down
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepet vel 29, 2008 6:24 am

Na crnu listu stavljam i valery jer je prebjegla u drugi savez bez obješnjenja. Ja ju namjeravam napadati a vi kako hoćete...želim dati jasnu poruku da se ovakve stvari nemogu raditi....izbrisana je i s foruma.
[Vrh] Go down
Zaratustra
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 23
Age : 38
Lokacija : Negdje daleko
Posao/hobi : karate
Registration date : 28.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepet vel 29, 2008 10:46 am

ja ju upravo napadam. vidite što mi je napisala:prije si me htjela branit sad me napadaš.super!!tvoj savez me napada jer sam izašla iz saveza?sad tek vidim da sam napravila dobru stvar izašavši iz tog saveza.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimened oľu 02, 2008 1:14 pm

e ovako...ima jedna budala u mom susjedstvu koja me danima već napada, al nije mi toliko do toga, jer mi ne uzme puno resursa, ali mi pobije svu vojsku bezveze, a ode kući praznih ruku.i danas mi je to dosadilo, jer me svaki dan po minimalno 2 puta napadne.i poslala sam mu poruku ...sve lijepo i pristojno i dali može past neki mirovni dogovor, jer ovako on nema nikakve koristi a samo mi bezveze pobije vojsku.
i on je predložio ovako: da ja njemu šaljem dnevno moju satnu proizvodnju(to mi je ok), da ne pljačkam u susjedstvu, jer da netko osim njega ''operira'' po NJEGOVOM kvartu i da ne smijem slati pojačanja za obranu igračima guybrush i acoboy7, jer su ga izdali na serveru 1.ja sam mu lijepo rekla da su oni u savezu brothers i da su naši savezi u savezu i ako bude trebalo, da ću im poslati pomoć.
on je rekao da mi to nije pametno, jer ću požalit ako to ikad napravim i da ću izgubit vojske i vojske...i da mi je to ''prijateljski savjet''...
i još mi je rekao da ne radim napadačku vojsku...
morala sam mu poslat po 100 resursa od svega da prekine napad koji je krenuo...
a za 15 minuta me može napast, a nemogu ja 24 sata na dan pazit jel on krenuo u napad i bježat sa vojskom iz naselja...

nadimak mu je mephisto, ima 2 naselja u mojoj blizini, i u savezu ]HEG[ je....

čovjek je svjetska stoka...dali bi im mogli ponuditi pakt o nenapadanju??
ja više nemogu s njim...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimened oľu 02, 2008 1:24 pm

ok...najnovije informacije...
lik je konj i ne možemo normalno komunicirati...
cijeli dogovor je pao u vodu jer sam ja negodovala(nisam koristila ružne riječi i nastojala sam biti pristojna), jer mi ne odgovaraju ti njegovi prohtjevi..
da ja njemu šaljem rese kad god i koliko god mu bude trebalo...
oni ne žele nenapadanje s nikim...
osim sa srodnim savezom [HEG]...

može li mi netko dat neki savjet kako da se obranim od njega...
tj. da svoju vojsku obranim...


Zadnja promjena: brunette; ned oľu 02, 2008 1:48 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ja.ja.ja
Uspješna žena
Uspješna žena
ja.ja.ja


Female
Broj postova : 62
Age : 29
Lokacija : Split
Posao/hobi : mrzit školu...
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimened oľu 02, 2008 1:29 pm

hhhhhhhhhhhhhhhh Evil or Very Mad

ajde ja ću porazgovarat s glavom saveza, dobro sa ja ulizujem Very Happy ................ valjda
[Vrh] Go down
kira
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 29
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : dip. inž. građevina
Registration date : 13.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimened oľu 02, 2008 1:38 pm

Brunette,

nemoj više napraviti vojske. prvo napravi puno skrovišta, skladište i žitnica. Onda napravi vojarnu na najvižu razinu, jer onda kada ćeš trebati, možeš brzije napraviti vojsku ( i konjušnicu isto). Onda proširi kovačinicu i oružarnicu, pa rad ovog vojske koje hoćeš. Onda kada ćeš imati dovoljno napravi vojsku, veliku. A da neće on te napasti i da ne izgubis vojsku, svaki put kad znaš da nećeš biti na računalu ih pošalješ daleko da nekoga opljatčaš. Od jednom možeš imati više od njega.

aff! kako je meni teško sve to objasniti na hrvatskom!

Ah! dobro je da imaš sitter, da ti pomaže.
Ah! i nemoj ništa mu poslati! napravi skrovište!!!
[Vrh] Go down
ja.ja.ja
Uspješna žena
Uspješna žena
ja.ja.ja


Female
Broj postova : 62
Age : 29
Lokacija : Split
Posao/hobi : mrzit školu...
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimened oľu 02, 2008 2:42 pm

uuuu, bokte............. naebala si............i naebale smo..........

mislin nismo, al jesmo..........

izgleda da maphist i je glava svog saveza...........

a nemožemo mu ništa, izgledaju kao dosta složan savez i najjači u njemu ima 2 naselja..............
[Vrh] Go down
ely
Početnica na forumu
Početnica na forumu



Female
Broj postova : 11
Age : 49
Lokacija : Dubrovnik
Posao/hobi : knjigovođa/ aranžer
Registration date : 19.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimened oľu 02, 2008 2:53 pm

nemoj mu ništa slat, izgradi skrovište i vojsku šalji na udaljene lokacije kad nisi na kompjuteru, kad ti ništa ne odnese 3-4 puta prestat će
[Vrh] Go down
Zaratustra
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu



Female
Broj postova : 23
Age : 38
Lokacija : Negdje daleko
Posao/hobi : karate
Registration date : 28.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimened oľu 02, 2008 3:40 pm

ja imam 2 skrovišta lvl 10 i ništa vojske. kad me netko napadne em mi ništa uzme i više me ne napada
[Vrh] Go down
ja.ja.ja
Uspješna žena
Uspješna žena
ja.ja.ja


Female
Broj postova : 62
Age : 29
Lokacija : Split
Posao/hobi : mrzit školu...
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimened oľu 02, 2008 11:56 pm

e lako tebi, mene napadne još 50 puta da se uvjeri da ništa nemam
[Vrh] Go down
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepon oľu 03, 2008 2:07 am

Meni nikako nije jasno, zašto se vi sve bojite napadati oko sebe i jakih igrača....oni su trenutno jaki na priči....i ništa drugo.
Ja bi ti savjetovala da si postaviš sittera i da polako pljačkaš oko sebe. On to ne vidi, jer nemože to vidjeti, koga ti pljačkaš...on samo vidi da ne osvaja ništa resursa i zato sumnja da mu netko pljačka farme.

Savez Brothers nam je već više puta pomogao i njima ćemo uvijek pomagati...oni se isto bore protiv njega i s njima ćemo surađivati da ga uništimo.

Ja sa radije za tu opciju da uništavamo, zajednički, igrače koji su nam prijetnja nego da se povučamo kao kukavice i čekamo da nas netko farma.

Ovo je cure ratna igrica! Zato da bi uopće počele ratovati trebamo zaštiti naše resurse skrovišima i gali zamkama, zidovima i rezidencijama. Kako povećavate kapacitet skladišta tako morate graditi i skrovište resursa i nitko vam ništa ne može ukrasti i kad vas nema po par dana. To vam je prvi zadatak!!!

Ja ću pregovarati sa savezom Brothers...pa ćemo vidjeti za Mephista, riješiti ćemo se mi njega. Napadati ćemo mu drugo naselje koje je slabije!

Trebamo samo biti složne i nitko nam ništa ne može! Odmah da vam kažem da, ako ste planirale sakriti se u ovaj savez i samo se graditi bez ratovanja, mislim da ste izabrale krivi savez za to i krivu igru za to.

Cilj ovog saveza je svrstati se među 10 najjačih na ovom sreveru, pogotovo zato što smo sve cure i realno imamo manje iskustva nego muški u ovakvim igricama...ali učiti ćemo zajedno i pokazati da su i cure sposobne za uspjeh!!!!
lol!
[Vrh] Go down
ja.ja.ja
Uspješna žena
Uspješna žena
ja.ja.ja


Female
Broj postova : 62
Age : 29
Lokacija : Split
Posao/hobi : mrzit školu...
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepon oľu 03, 2008 2:15 am

ok, ovo je zvučalo dosta nasilno...........


...-bez uvrede-...
[Vrh] Go down
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepon oľu 03, 2008 2:37 am

Ovo je strateška i ratna igra!!! Shocked Shocked Sad Sad
[Vrh] Go down
doricaa
Iskusna
Iskusna
doricaa


Female
Broj postova : 40
Age : 30
Lokacija : osijek
Posao/hobi : odbojka
Registration date : 16.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepon oľu 03, 2008 5:48 am

meni je par ljudi napalo i samo sam im poslala poruku i prestali su Very Happy
oko mene su svi dobri..=)
[Vrh] Go down
ely
Početnica na forumu
Početnica na forumu



Female
Broj postova : 11
Age : 49
Lokacija : Dubrovnik
Posao/hobi : knjigovođa/ aranžer
Registration date : 19.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepon oľu 03, 2008 8:07 am

supruga podržavam sve što si napisala, nema sakrivanja...nismo kukavice! U boj, u boj za narod svoj!hahahhahah
[Vrh] Go down
sivčica2
Početnica na forumu
Početnica na forumu
sivčica2


Female
Broj postova : 7
Age : 39
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : Fashion Designer
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepon oľu 03, 2008 10:05 am

E drage moje i ja vec ludim, najgore je kad me napadne netko ko je stvarno jaci od mene i ja mu stvarno nemogu nista.. samo se nazivciram, ali polako, doce cica na kolica! meni su prije pola sata razrusili zidine(lv5) i zitnicu(lv10) na hr1 , za popizdit! nemogu nista gradit dok ne napravim opet zitnicu! držte se! TF!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepon oľu 03, 2008 10:47 am

cure, hvala vam puno na savjetima...izgradila sam si skrovište do razine 10 i sad gradim i drugo...
ma bit će ok...a skoro svi susjedi su mi u savezu brothers...braća moja...bogu hvala...
još jednom hvala svima!!! Very Happy Very Happy
I love you
cheers
[Vrh] Go down
doricaa
Iskusna
Iskusna
doricaa


Female
Broj postova : 40
Age : 30
Lokacija : osijek
Posao/hobi : odbojka
Registration date : 16.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimepon oľu 03, 2008 11:11 am

aa meni je sve bilo dobro..al me dns napao neki grizzli..kreten nisam se prpremila i ubio mi svu vojsku...uzeo mi po 1000 svačega...pošto nisam bila ranije i nisam vidjela da me napada pa nisam ništa potrošila... Mad

al mislim da više neće..nznm ja vam javim..mislim nije tako strašno..sad si ponovo gradim vojsku i sve... Sad

sad sam i malo pročitala vaše prijedloge da gradim skrovište na što veću razinu a meni je samo na 7...pa sad i to gradim tak da je sve ok ponovo..=)
[Vrh] Go down
supruga
Amazonka ratnica
Amazonka ratnica
supruga


Female
Broj postova : 88
Age : 41
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : studentica/kućanica/plavuša
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 2:31 am

Zbog ovakvih slučajeva kapacitet skladišta i skrovišta vam moraju biti na istoj razini tj. ako u skladište možete spremiti 4000 jedinica od svega, skrovišta resursa vam moraju pokrivati 4000 jedinica i onda vam nitko ništa ne može, pa ako i izgubite vojsku možete ju ponovo napraviti.

Vidim da se ovakve rasprave isplate, jer onda znamo na koga možemo računati i tko je aktivan bounce, a tko nije Sleep !
[Vrh] Go down
sivčica2
Početnica na forumu
Početnica na forumu
sivčica2


Female
Broj postova : 7
Age : 39
Lokacija : Osijek
Posao/hobi : Fashion Designer
Registration date : 07.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 2:34 am

Ja se slazem sa suprugom, treba napadat, ja jos nisam izgradila vojsku, valjda sam nest naucila na hr1.. trenutno razvijam ekonomiju jer me nitko ne napada! Imam stvarno srece, a oko mene je toliko malih seoceta, tako da sljedeci tjedan startam s farmanjem, i to sa najacim vojnicima jer sad ih sve razvijam ali ih ne pravim, jer jaci brze napadaju i nose vise resursa.. sto se tice skrovista imam 3 lv 10, i ne mislim vvise pravit jer mi zauzimaju mjesto za gradnju, a i jos nesto, svi vi koji ste gali imate neopisivo dobra i duplo veca skrovista, vjerujem da to svi neznate, da gali imaju na lv10 2000 jedinica a teutonci i rimljani po 1000, jos gali imaju zamke pa vas jos i zato izbjegavaju, dakle nama rimljanima i teutoncima je pet puta teze napraviti rezultat koji imaju gali!

Jedva cekam da se vise ne moram rijecima izvlacit , kad si jak ne treba ti ni diplomacija...heheheheh Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

pusek cure!
[Vrh] Go down
ines.001
Iskusna
Iskusna
ines.001


Female
Broj postova : 44
Age : 31
Lokacija : Veli Lošinj
Posao/hobi : Karate, informatika, veslanje, zbor i još puno toga
Registration date : 15.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:10 am

Na crnu listu stavljam SiBoa(-3|-77) iz saveza E.R.C. zato jer me stalno napada, krade resurse i poubija cijelu vojsku, naravno, jači je od mene, Embarassed Embarassed Embarassed pa mu mišta ne mogu, a još nisam uspjela drugo skrovište podići na toliku razinu da mi ništa ne ukrade. Pa ako nemate šta radit, slobodno ga napadajte.
Pozzzzz What a Face What a Face What a Face
[Vrh] Go down
jana
Početnica na forumu
Početnica na forumu
jana


Female
Broj postova : 15
Age : 52
Lokacija : osijek
Posao/hobi : knjiški moljac
Registration date : 08.02.2008

Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:21 am

A da ga probamo koordinirano napast?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crna lista Empty
PostajNaslov: Re: Crna lista   Crna lista Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crna lista
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TACTUS FEMINAE :: TACTUS FEMINE :: Crna lista-
Forum(o)Bir: